O Nas

Handwerker untersucht Kochfeld
Grokserwis ze Zgierza koło Łodzi jest profesjonalną firmą, która świadczy kompleksowe usługi związane z serwisowaniem urządzeń gastronomicznych oraz naprawą zmywarek, kuchni, patelni. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Ł.Z.M. LOZAMET. Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż i dostawa środków chemicznych do zmywarek.

Oferta

lave-vaisselle
Nasza firma powstała w 2005 roku i od tego czasu zbiera doświadczenie w branży usług serwisowych, aby oferować Klientom najwyższą jakość wykonanych napraw. Na nasze usługi związane z naprawą urządzeń elektrycznych i gazowych dajemy 12 miesięcy gwarancji. Długość trwania gwarancji na części zamienne zależna jest od producenta.

Repairman Fixing Domestic Oven In Kitchen
Firma zatrudnia specjalistów, którzy szybko i rzetelnie zajmą się naprawą urządzeń gastronomicznych w szkole, przedszkolu oraz Twojej restauracji, barze oraz hotelu. Pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach i warsztatach, na których zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie naprawy urządzeń gastronomicznych. Nasz profesjonalizm potwierdzają certyfikaty Rational, Retigo oraz uprawnienia gazowe nr E226/191/2015 i elektryczne nr 484/2015.

Kontakt

Zapraszamy wszystkich właścicieli lokali gastronomicznych z województw mazowieckiego i łódzkiego do skorzystania z naszych usług!